Doručili jsme již 1215 zpráv z minulosti.

Každý z našich holubů již 156332×? oblétl celý svět.

Detail vzkazu

Milá já,

všechno nejlepší ke 28. narozeninám! Nemám tušení, proč jsem si pro tenhle vzkaz vybrala tohle číslo, ale snad jsem se trefila do nějaké hezké chvilky.

Abys tušila, kam si mě zařadit, je právě konec roku 2017. To je ten rok, kdy jsi potkala Jirku H., ten rok, kdy jsi odmaturovala a přestěhovala se do Brna, ten rok, kdy se zabil Chester.

Doufám, že se povedlo aspoň něco z toho, co jsem si teď naplánovala. Že jsi Bc. i Ing., že jsi v armádě aspoň poručík a že máš svůj byt. Doufám, že zatím si ještě bezdětná, ale že se na to pomalu chystáš, že Jana S. a Paya P. jsou pořád tvoje kamarádky, protože o tyhle dvě prostě nikdy nechci přijít. Ale hlavně doufám, že jsi šťastná, protože na tom záleží.

Možná si myslíš, že už jsi stará, i já si to o tobě teď myslím, ale zase 28 není ještě tak hrozný a ber to tak, že Jirkovi by touhle dobou už táhlo na padesát, takže furt dobrý.

Snad se ti daří a nejsi na světě sama, snad všechno zvládáš a sportuješ a s přehledem strčíš do kapsy svoje minulý já - trosky líný. Jo, snažím se se sebou něco dělat, ale ty jsi na tom snad mnohem líp.

Udělej pro mě něco a dej si prosím pomerančový džus.

Kdybys to náhodou zapomněla, tvoje nejstarší vzpomínka je Silvestr 2000, dotaz, zda bude za rok taky nový století. Byla jsi tak hloupoučká a tak cute.

PS. Kdybys mi strojem času poslala výherní čísla do nejbližší loterie, vůbec bych se nezlobila.

Tvoje nejmilejší já.

PPS. Jo, vím, že PS. se dává za podpis, ale jsem líná to upravovat.

Holub poletí 8 let. Od 29. 12. 2017 a do 23. 5. 2026

Buď první!
Vzoreček: (c ... počet vzkazů) * (t ... celkový čas ve vzduchu od spuštění služby) / (5 * 8)